Camiler kapalıyken avm ler hiç açılamaz.

Tüm dünya ülkeleri ve hükümetimiz coranavirusu tedbirlerini gevşetme kararı aldı, kısaca CoranaVirüsünde sona doğru geliyoruz.
Hepimiz biliyoruz ki Coranavirusu sebebiyle tüm dünyayla eş zamanlı olarak ülkemiz bir takım sıkı yönetim ilan etmişti, 65 yaş üstüne ve 20 yaş altına sokağa çıkma yasağı getirmişti.Bu tedbirler kapsamında hala Camilerimizde cemaatle kılinmiyor,cuma namazları kılınmıyor.

Hal böyleyken hükümetten avm lerin açılması yönünde resmi açıklamalar geldi, ilginç olan şu ki biz avm leri kapatın demedik, firmalar dükkanlarını kapatınca avm ler de kapatılmış oldu, kendiniz kapattınız, sanki neden kapattınız şeklinde sitemkar garip bir açıklama yapıldı .

Bu durumu şaşkınlıkla izliyoruz, artık virüsle mücadele bitmiş, insanlar birbirinden hesap sormaya başlamış gibi bir izlenim oluşmaya başladı. Sanırım ortada halktan gizlenmeye çalışan bilmediğimiz bir şeyler dönüyor. Yaptığınız açıklamadan anladığım avm leri kapatmaya gerek yoktu, yani boşu boşuna kapattınız sonucu çıkıyor, öyleyse sorarım o Zaman iki aydır yapılan mücadele , çekilen sıkıntılar ne uğrunaydi?

Madem avm lerin kapatılmasına gerek yoktu , demek ki öyle büyük bir tehlike de yoktu, madem öyleyse camilerin kapatılmasına hiç gerek yoktu neden kapattınız bir cevap verin. Hele hele eğer gizli bir takım hesaplar için bu oyuna alet olunduysa,bunun hesabını ne ALLAH (C.C)”a ,ne de bu Millete veremezsiniz.
Camiler kapalıyken avm ler açılamaz.

Bir cevap yazın